GARANTİ ŞARTLARI

SULTANI ARTS firmasından alınan ürünler Kullanım süresi içerisinde ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası çıkması durumunda SULTANI ARTS  irması ürünü ücretsiz onarım yapma ya da yenisi ile değiştirme garantisi verir. Kullanım hatalarından kaynaklanan fiziksel tahribat garanti kapsamına girmez. Farklı bir üretici ya da kişinin SULTANI ARTS  ürünü üzerinde yaptığı herhangi bir müdahale (bakım, boyut değişimi, vb müdahaleler) garanti kapsamına girmez.


Teslimat bilgileri

Siparişiniz ürün kutusu, fatura ve irsaliye belgesi ile belirtmiş olduğunuz adrese SULTANI ARTS  firması güvencesinde teslim edilmektedir. 
Hazırlanan bütün siparişler sizin için özel olarak üretilip 3 – 4 iş günü içinde teslim edilmektedir. Ürün, alıcıya Cumartesi(yarım gün) ve Pazar ile ulusal ve resmi tatil günleri dışında, anlaşmalı kargo firması ile gönderilmektedir.

Ürün teslimatı sırasında sipariş ettiğiniz ürün ile ürünün aksesuarlarını ve belgelerini kontrol ediniz. Ayıplı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir ürünü teslim almayınız. Bu tip bir durum ile karşılaşırsanız lütfen hemen tutanak tutturup SULTANI ARTS  Müşteri ilişkileri’ni arayıp gerekli soru ve düşüncelerinizi paylaşınız.